Dy motrat e famshme kur ishin të vogla

Sot ato janë dy nga personazhet më të diskutuara dhe njohura në të gjithë botën, njëra më pak dhe tjetra më shumë. E kemi fjalën për motrat e mëdha Kardashian, Kim dhe Kourtney.
Në këtë foto të tyren të postuar në rrjetet sociale, motrat janë fotografuar kur ishin në moshë të vogël. Teksa sheh foton, wshtw e vështirë të mund t’i dallosh dy motrat, të cilat përgjatë viteve kanë ndryshuar kaq shumë.
Kim vazhdon të ruajë ende buzëqeshjen karakteristike, pavarësisht transformimeve të pësuara në të gjithë këto vite, kurse Kourtney realisht ka ndryshuar shumë, për mirë gjithmonë!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *