Vajza e Emina Çumulaj është gati për udhëtime!

Supermodelja Emina Çumulaj ka postuar në instagramin e saj një foto të veçantë të vajzës. Themi e veçantë, sepse vogëlushja Ella Faria ka bërë gati pashaportën e saj.
“Shikoni! Pashaporta e saj është gati”, shkruan Emina bashkangjitur fotos. Ndoshta vogëlushja do të nis udhëtimet bashkë me mamanë, duke marrë parasysh ritmin dhe intensitetin e punëve të kësaj të fundit.
Që prej ardhjes në jetë të vajzës së parë të modeles, ajo ka postuar vazhdimisht foto të vogëlushes dhe bashkëshortit, duke ndarë kështu momente nga jeta e saj e përditshme.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *