Pozat provokuese të këngëtares me origjinë shqiptare

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora nuk resht së “befasuari” fansat e saj me foto provokuese, ku ekspozon format apo tregon edhe më shumë se duhet. Kështu është edhe kjo foto e radhës, ku Rita tregon të pasmet e rrumbullakosura, teska bëhet gati të hidhet në pishinë.
Artistja duket në top formë dhe gati për verë, megjithëse gjithmonë është dalluar për trupin e tonifikuar dhe format e rrumbullakosura.
Momentalisht, Rita Ora është duke bërë një pauzë në muzikë, ndërkohë që është duke u marrë me xhirimet e filmit shumë të diskutuar “50 Shades Darker”, të cilat po zhvillohen në Vankuver.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *