Urimi i ndjerë i Era Istrefi për ditëlindjen e të dashurit

Ai është jo vetëm menaxheri i Erës, njeriu që fshihet pas sukseseve të saj, por edhe djali që i ka rrëmbyer zemrën. Rreth dy javë më parë në media u përfol për marrëdhënien e këngëtares me menaxherin e saj, Faton Shoshi. Dhe në ditëlindjen e tij nuk mund të mungonte as urimi i ndjerë i Era Istrefit, i cili përforcon zërat për lidhjen e tyre.
“Faleminderit që je prezent përgjatë udhëtimit të jetës simë dhe për ndihmën tënde për të realizuar misionin tim, misionin tonë!” ka shkruar Era në Instagram, teksa ka publikuar edhe një foto të Fatonit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *