Fanellat e grisura: Nga Xhaka tek Berhami

Përpjekjet e Zvicrës për të siguruar vendin e parë në Grupin A, si edhe për të mposhtuar francezët sollën ndër të tjera në fushë, plot fanelle të grisura.
Ndeshja përfundoi në me rezultatin 0:0, por momentet gjatë minutave të lojës ishin tepër ekspresive, shkruan Daily Mail.
Përpjekjet për të iu afruar fushës, për të penguar kundërshtarin dhe për të mbrojtur topin, sollën fanella të grisura të lojtarëve të Zvicrës, duke filluar që nga Granit Xhaka dhe deri tek Berhami.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *