Ja kujt ia dedikoi golat Armando Sadiku

Armand Sadiku u kthye në kryefjalën e të gjitha mediave, pasi golit të fitores që i dhuroi Kombëtares mbrëmjen e djeshme në ndjeshjen kundra Rumanisë. E ndërkohë që të gjithë gëzonin për këtë fitore të skuadrës sonë, vetë futbollisti 25 vjeçar gjeti kohën të falenderonte tifozat e kuq e zi, si edhe familjen e tij.
“Falenderoj të gjithë shiptarët. Goli që bëra sot jua dedikoj Juve, #tifozatkuqezi. Vëllait tim Sheri dhe motrës time Ana”, ka shkruar Sadiku në Instagram.

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *