Flori dhe Ledri, artistët që duan jo vetëm për “showbiz”

Flori Mumajesi dhe Ledri Vula kanë sjellë dy bashkëpunime tërësisht të natyrave të ndryshme në një ditë. “Beatiful” është kënga që i bashkoi dy artistët, për të sjell përmës vargjeve të këngës dhe imazheve të klipit një mesazh domethënës, të shohim të bukurën përtej pamjes fizike.
Sikurse e këndojnë edhe vetë, ata duan jo vetëm për “showbiz”, as për pamjen e fizike, por të bukurën që gjendet në shumë komponentë brenda njeriut.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *