Martohet Kylie Jenner?

Një foto e postuar nga Kylie Jenner ku shihet me Tyga, ka ngacmuar fansat për një martesë të mundshme të 18 vjeçares.
“Zoti & Zonja”, shkruan Kylie. Pikërisht kjo diçiturë ka ngjallur shumë dyshime për një martesë të mundshme të 18 vjeçares dhe 26 vjeçarit. Jo vetëm fotoja, por edhe unaza me diamandë, të cilën Kylie e ka vendosur në dorë.
Nuk është çudi, sepse në familjen Kardashian-Jenner, gjithçka pritet.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *