Familja dhe Vip-at urojnë Sarën dhe Ledionin për fëmijën e tyre të parë

Pasditen e djeshme Ledion Liço ndau me ndjekësit në Instagram, lajmin se ai dhe e fejuara e tij, Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Mesa duket ky ka qenë një lajm i papritur për të gjithë ndjekësit, qofshin këto njerëz të thjeshtë apo edhe personazhe të njohur të ekranit.
Ndërkohë nuk kanë munguar urimet e shumta për çiftin, duke nisur nga motrat e Sarës, Lori dhe Redia dhe deri tek personazhet e tjerë si Albana Osmani, Ledri Vula, motrat Vjollca, Vesa Luma etj. Më poshtë lexoni urimet e tyre!

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *