Rita Ora ndez fansat, publikon foto vetëm me mbathje nga dhoma e gjumit

Ku ka foto më të përshtatshme për të rrëmbyer vëmendjen e fansave se sa një foto provokuese gjysëm e zhveshur?  Dhe Rita Ora duket se e di mirë se si bëhet kjo gjë. Ajo ka publikuar një foto mjaft provokuese ku shihet vetëm me mbathje në dhomën e gjumit. Natyrisht që Rita ka vendosur duart në pjesën e gjoksit për të mos zbuluar gjë, por duke qenë se ajo doli topless në një revistë pak muaj më parë e kemi krijuar tashmë një ide se çfarë fsheh poshtë…

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *