Armina Mevlani publikon një foto provokuese, por fansat e vënë në siklet

Armina Mevlani ka publikuar një foto mjaft epshndjellëse në rrjetet sociale duke marrë shumë pëlqime. Por një detaj e ka tradhëtuar duke i kundërvënë fansat. Armina është kritikuar nga një ndjekëse e faqes e cili i evidenton faktin se nuk i ka hekurosur si duhet pantallonat e shkurtra që ka veshur. “Herën tjetër hekurosi rrobat se le nam”, i shkruan fansja. Por Armina duket se nuk është mësuar të përballojë kritikat dhe i ka rënë rrugës së shkurtër. Ajo e ka fshirë komentin e saj dhe ndonjë koment tjetër që nuk i ka pëlqyer duke lënë vetëm komentet pozitive në faqen e saj. Sjellje jo dhe aq pozitive nga një femër mendjehapur si Armina…

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *