Ministrja Harito, poza me bikini përkrah bashkëshortit

Milena Harito është fotografuar nga paparacët në plazh me bikini dhe në shoqërinë e bashkëshortit të saj. Ministrja e Shtetit për Inovacionin dhe Administratën Publike, vjen në këto foto ndryshe, pa kostumin zyrtar, por si një familjare dhe bashkëshorte.
Ashtu sikurse edhe shumë kolegë të saj, dhe Harito ka zgjedhur ta kalojë fundjavën në plazhin e Dhërmiut. Ministrja është fotografuar duke luajtur volejboll në ujë me bashkëshortin. 50 vjeçarja është releksuar dhe ka shijuar edhe momente romantike me të shoqin, teksa kujdesej që ta lagte gradualisht që të mos e ndiente shumë të ftohtin kur futeshin në det.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *