Fotot nudo të Angelina Jolie thyejnë rrjetin, lë pas Kim Kardashian 0 543

Ishin fotot e Kim Kardashian nudo për revistën “Paper” që thyen rrjetin dy vjet më parë, por Angelina Jolie duket se e ka lënë në baltë atë. Jolie është fotografuar në një sesion tejet të nxehtë për një revistë prestigjioze. Jolie ka pozuar nudo pranë një kali dhe fotot janë publikuar në revistën “Deluxe”. Aktorja hollivudiane që është ambasadore humanitare në botë duket në një formë fantastike.



Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *