Fotot nudo të Angelina Jolie thyejnë rrjetin, lë pas Kim Kardashian

Ishin fotot e Kim Kardashian nudo për revistën “Paper” që thyen rrjetin dy vjet më parë, por Angelina Jolie duket se e ka lënë në baltë atë. Jolie është fotografuar në një sesion tejet të nxehtë për një revistë prestigjioze. Jolie ka pozuar nudo pranë një kali dhe fotot janë publikuar në revistën “Deluxe”. Aktorja hollivudiane që është ambasadore humanitare në botë duket në një formë fantastike.

Previous ArticleNext Article