Orlando Bloom dhe Katy Perry “tmerrojnë” plazhin: Puthje, prekje gjoksi dhe foto nudo

Ata duket se  po e jetojnë në maksimum dashurinë e tyre, madje mund të thuhet, pak më tepër se duhet. Aktori Orlando Bloom dhe këngëtarja Katy Perry janë fotografuar sërish në Sardenjë ku po kalojnë pushimet. Çifti i njohur është fotografuar në pozita paksa pikante. Në foto mund të shihen disa momente intime ku aktori 39-vjeçar i prek gjoksin 31-vjeçares dhe puthen me ngrohtësi. Orlando nuk ka ngurruar të “kontrollojë veglën” herë pas here, dhe këtë gjë e ka bërë në një plazh publik. Vetëm dy ditë më parë mediat rozë publikuar foto ku ai shihej teksa bënte plazh komplet nudo.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *