Gati skena në Tiranë: Ja ku do performojë Dua Lipa

Në orën 19:00 pritet të fillojë koncerti i Dua Lipës në sheshin “Nënë Tereza” dhe gjithccka duket të jetë gati. Në fotot e publikuara në rrjet shihet skena tashmë e ngritur dhe e gatshmë për të nisur koncertin. Mbrëmjen e djeshme Dua Lipa performoi në Prishtinë ku entuziazmoi të pranishmit. Më shumë se 18 mijë vetë ishin mbledhur në koncertin e saj. Të shohim sa do të jetë prezensa sot në Tiranë…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *