Venera Lumani fashion dhe pushime në verën e vonë

Pas një sezoni të ngjeshur me aktivitete, këngëtarja Venera Lumani është duke shijuar pushimet e vona në brigjet e Turqisë. Në fotot e postuara në Instagram, ajo shihet me bikini në top formë, fashion dhe plot stil. Madje në një prej pozave me një swimsuit blu, Venera duket e mrekullueshme, fakt të cilin e kanë evidentuar edhe miqtë e saj, duke e komplimentuar për zgjedhjen e kostumit të plazhit. Artistja nga Maqedonia që në daljet e saj të para publike, ka spikatur për stilin e veçantë dhe pamjen gjithmonë të kuruar. Këto ditë shtatori, ajo është duke i kaluar përkrah të dashurit të saj, këngëtarit Lind Islami.
Këtë verë çifti solli publikoi projektin më të ri muzikor “Siento Amor”, i cili deri tani ka rezultuar mjaft i suksesshëm.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *