Tenori shqiptar nuk përmbahet: I kafshon të pasmet të dashurës!

Tenori i njohur shqiptar Ramë Lahaj dhe modelja Rina Bërdynaj ka disa muaj që janë në lidhje por duken më të dashuruar se kurrë. Çifti kanë treguar së fundmi se ndodhen së bashku në pushime, teksa kanë publikuar fotografi në llogaritë e tyre në Instagram. Së fundmi ka qenë Rina ajo që ka publikuar disa nga momentet intime që ka kaluar me të dashurin e saj, në një nga fotografitë tenori shfaqet duke i “kafshuar” të pasmet e të dashurës së tij. Ata shihen shumë të lumtur, duke kaluar çaste shumë romantike pranë njëri tjetrit. Tenori Ramë Lahaj ishte i ftuar në Shenjtërimin e Nënë Terezës ku bëri një performancë tejet të realizuar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *