Si na “mashtrojnë” VIP-at: Para dhe pas fotoshopit

Shoqëria e sotme po promovon sot një standard joreal të bukurisë duke bërë që shumë femra të përdorin metoda nga më të ndryshmet për t’u dukur perfekte. Që nga përdorimi i fotoshopit te operacionet e ndryshme plastike, VIP-at sidomos janë në një luftë të përditshme drejt perfeksionit. Fotot e mëposhtme tregojnë disa prej yjeve të muzikës, modës dhe kinemasë botërore që nuk bëjnë dot pa fotoshop. Ndryshimi është goxha i dukshëm.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *