Elvana Gjata ‘‘përballë’’ Jennifer Lopez

 

elvana1

 

Të dyja janë këngëtare, joshëse dhe për më tepër shumë të dashura për publikun, ndonjëherë edhe vizualisht të ngjashme rastësisht ose jo… Me flokët e lagura, vështrim dhe qëndrim të sigurt, e tillë është një nga pozat e Jennifer Lopez që nuk mund të mos mbetet gjatë në kujtesë. Aq sa në fotot e fundit të publikuara nga këngëtarja shqiptare Elvana Gjata të rikthehet në mendje instinktivisht imazhi i saj.

Jo më pak e bukur, është shfaqur në këto foto të publikuara në rrjetet sociale Elvana Gjata. Fotografi këto, që kanë marrë një sërë komentesh pozitive nga fansat e saj. Impakti pozitiv është arritur dhe kjo ka rëndësi, sepse një bukuri e tillë është gjithmonë e mirëpritur pavarësisht nëse është unike në dukjen e saj apo jo.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *