Kujt i shkojnë më shumë?

Ka shkaktuar humor një postim i Rob Kardashian në Instagram. 29 vjeçari ka përpunuar një fotografi të tijën me fotoshop duke i shtuar vetes flokë të gjatë biondë. Më pas e ka vendosur në mesin e fotografive të Kim, Kourtney, Khloe, Kendall dhe Kylie, të gjitha me të njëjtin look. “Kujt i shkojnë më shumë?,” ka pyetur Rob ndjekësit e tij në rrjetin social. Fansat kanë qenë të shpejtë në reagim duke shkruar dhjetra komente. “Shikojeni Rob-in,” shkruan një komentues. “Rob, mos ke marrë hua paruket e Kim-it?”, pyet një tjetër. Kylie dhe Kendall duket se kanë marrë më shumë vota, ndërsa Kim ka bërë më pak përshtypje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *