Pippa Middleton-it i vjedhin 3000 fotografi nga telefoni. Mes tyre imazhe nga çaste intime

Pippa Middleton-it, motrës së Dukeshës së Kembrixhit, i janë hakuar 3000 fotografi nga llogaria e saj në Apple iCloud. “The Sun” ka raportuar se është kontakuar nga hakerat, të cilët përmes një email-i kërkojnë minimalisht 50 mijë paund në këmbin të fotove.

Në mesin e fotografive të vjedhura janë imazhe të motrës së Middleton, Dukeshës së Kembrixhit dhe Princit George. Mësohet gjithashtu se janë edhe disa foto nga çastet intime të Pippa-s dhe të fejuarit të saj James Matthews.

Për të provuar vërtetësinë e pretendimeve të tij, hakeri i vetëquajtur “Crafty Cockney” ka dërguar me email dy fotografi. Ndërkohë zëdhënësi i çiftit Middleton-Matthews i është drejtuar tabloidit me këtë njoftim: “Mund t’ju konfirmoj se avokatët janë njoftuar për këtë situatë. Shumë shpejt do të njoftohet edhe policia”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *