Moda mashkullore: Ngjyrat e tokës për sezonin vjeshtë/dimër

Për sezonin vjeshtë/dimër 2016 hidhni një vështrim natyrës dhe zgjidhni prej aty ngjyrat e preferuar. Bezhë, kaki, ngjyrë ulliri dhe balte janë disa nga ngjyrat që propozojnë stilistët për ditët e ftohta. Ngjyrat e tokës japin besim në vetvete dhe sipas studimeve janë edhe ngjyrat që femrat pëlqejnë të shohin te një mashkull. Këto ngjyra janë propozuar në javët e modës në Londër, Milano, Paris dhe New York, nga markat e njohura Canali, Brunello Cucinelli, Boglioli, Burberry e deri tek ato më populloret Zara, H&M dhe Massimo Dutti.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *