Një tjetër ndarje e bujshme “trondit” Hollivudin

View Gallery
6 Photos
Një tjetër ndarje e bujshme “trondit” Hollivudin

Një tjetër ndarje e bujshme “trondit” Hollivudin

Një tjetër ndarje e bujshme “trondit” Hollivudin

Një tjetër ndarje e bujshme “trondit” Hollivudin

Një tjetër ndarje e bujshme “trondit” Hollivudin

Një tjetër ndarje e bujshme “trondit” Hollivudin

Duket se lidhja e tyre ishte thjesht një shfaqje, ose e destinuar të mos zgjaste shumë. Rihanna u hodh në krahët e reperit të njohur Drake pasi ky i hapi zemrën pak muaj më parë në MTV Music Awards. Por pa mbushur dy muaj nga “lidhja” e tyre, ata janë ndarë. Të paktën kështu raportojnë mediat amerikane. Ata mësohet të jenë ndarë me konsensus dhe secili ka vijuar rrugën e tij. Madje Drake nuk ka humbur kohë duke gjetur një tjetër femër, identiteti i së cilës ende nuk dihet.

Ska komente

Keni një mendim

Adresa juaj e email nuk do të publikohet.