Veshjet leopard: çështje dashurie ose urretjeje

Veshjet me copa të printuara lëkurë kafshësh është një trend i vjeshtës. Personazhet e famshëm e kanë përqafuar këtë tendencë, duke nisur nga Kendall Jenner e deri te Reese Witherspoon. Ndonëse veshjet animal print janë ose shumë të preferuara ose aspak të tilla për disa, një zgjedhje e zgjuar është të keni një element sado të vogël për të qenë IN këtë sezon. Mund të keni vetëm një fileto leopard si në rastin e Jessica Szohr apo një çantë si ajo e Rita Orës. Megjithatë, hidhini një sy galerisë dhe frymëzohuni.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *