Të vishesh si Princeshë Diana? Sot mundesh dhe pa shpenzuar shumë

Princeshë Diana, Lady D miti, Lady D’Icona, Lady D një nga gratë më elegante të të gjitha kohërave. Pavarësisht daljes në skenë të Kate Middelton, 19 vite pas ndarjes nga jeta ende kujtimi i saj ( dhe stili i saj legjendar) janë më të gjalla se kurrë më parë.

E tregojnë deklaratat prekëse të fëmijëve (“është diçka e gabuar që në fillim të mos flasim për mamanë tonë Dianën”, është shprehur Harry), apo rrëfimet mbi historinë e vërtetë të fustanit të saj të martesës, një nga fustanet më të famshëm në të gjithë historinë, dhe tani më në fund është krijuar një koleksion i ri frymëzuar pikërisht nga ajo dhe mund ta gjeni në shitjet online në Asos.

Ajo që ka realizuar koleksionin është Sahrmedan Reid, dizenjuese dhe themeluese e markës londineze “Wah Nails”. A do t’ia dalë me sukses stilistja në këtë sfidë që i ka bërë vetes duke provuar një stil mbretërorë por me një çmim të ulët? Veshjet e para premtojnë, madje shumë. Tani nuk keni pse të prisni për t’u veshur si princesha Dianë, mund ta bëni një gjë të tillë më një çmim të arsyeshëm.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *