Fotot e pazbuluara të Elvanës duke bërë plazh nudo në plazhet italiane

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata është treguar gjithmonë konservatore dhe mjaft e kujdesshme për të mos treguar shumë nga hiret e saj. Madje për t’u admiruar mbetet fakti se ajo gjithmonë i ka shpëtuar syrit kureshtar të fotografëve. Ndërsa kësaj here gazetarët ja kanë dalë të shkëpusin pak nga format perfekte të trupit të këngëtares. Siç shihet nga fotot, Elvana nuk skuqet para objektivit, aq më tepër nga njerëzit që ka përreth.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *