Hillary Clinton në skenë me Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ka mbajtur një koncert në Miami për të treguar mbështetjen e saj ndaj kandidates demokrate Hillary Clinton për zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara. Për ta bërë mesazhin më të fortë, J.Lo zgjodhi të vishej me flamurin amerikan për të performuar përpara një ekrani të madh ku shkruhej “Votoni”.

Jennifer Lopez, Hillary Clinton dhe Marc Anthony
Jennifer Lopez, Hillary Clinton dhe Marc Anthony

Këngëtarja e hitit “Booty”, pasi këndoi “Let’s get loud” dhe “On the floor”, ngjiti në skenë Clinton-in duke përshëndetur publikun. “Jemi në udhëkryq dhe na duhet të marrim rrugën e duhur për të ardhmen.” – Lopez-i tha përpara se Clinton-i të ngjitej në skenë me krahët hapur për të përqafuar këngëtaren. Hillary Clinton shfrytëzoi momentin për të inkurajuar votuesit të marrin pjesë në zgjedhjet e 8 nëntorit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *