Bleona uron Donald Trumpin, ja çfarë i shkruan

View Gallery
5 Photos
Bleona uron Donald Trumpin, ja çfarë i shkruan
bleona

Bleona uron Donald Trumpin, ja çfarë i shkruan

Bleona uron Donald Trumpin, ja çfarë i shkruan

Bleona uron Donald Trumpin, ja çfarë i shkruan

Bleona uron Donald Trumpin, ja çfarë i shkruan

Bleona Qereti ka një njohje personale me Donald Trump dhe ka deklaruar se ai e ka ndihmuar mjaft me kontakte kur shkoi fillimisht në Amerikë. Në një intervistë te Arian Çani pak javë më parë ajo deklaronte se Trump i siguroi një takim me producentin muzikor Timbaland. Megjithatë Bleona deklaronte se do të votonte për Hillary Clinton. Por tanimë që Trump fitoi, ajo nuk ka ngurruar t’i çojë një mesazh urimi.   “Urime të përzemërta për fitoren në këto zgjedhje. Një fitore më se e merituar! Kjo është një natë historike për Amerikën. Përshëndetje të ngrohta nga Bleona”, shkruan Bleona.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.