Kush u vesh më bukur në AMA 2016

View Gallery
23 Photos
Kush u vesh më bukur në AMA 2016

ariana-grande
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
ariana-grande

bailee-madison
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
bailee-madison

bella-thorne
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
bella-thorne

chrissy-teigen
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
chrissy-teigen

ciara
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
ciara

dani-thorne
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
dani-thorne

gigi-hadid
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
gigi-hadid

hailee-steinfeld
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
hailee-steinfeld

hannah-davis
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
hannah-davis

heidi-klum
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
heidi-klum

julianne-hough
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
julianne-hough

karlie-kloss
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
karlie-kloss

keke-palmer
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
keke-palmer

lady-gaga
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
lady-gaga

milla-jovovich
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
milla-jovovich

nina-dobrev
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
nina-dobrev

rachel-platten
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
rachel-platten

rebecca-romijn
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
rebecca-romijn

selena-gomez1-prada
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
selena-gomez1-prada

taraji-p-henson
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
taraji-p-henson

teyana-taylor
Kush u vesh më bukur në AMA 2016
teyana-taylor

Kush u vesh më bukur në AMA 2016

Një paradë e vërtetë yjesh mbrëmjen e së dielës në Los Angeles, gjatë eventit të American Music Awards 2016. Në tapetin e kuq për këtë okazion kanë sfiluar disa nga këngëtaret, aktoret dhe modelet më cool të panoramës ndërkombëtare. Midis look-eve më të rafinuar është e pamundur të mos përmendësh atë të Selena Gomez me fustanin e kuq pompoz, të firmosur nga Prada. E mrekullueshme ishte Gigi Hadid me fustanin e bardhë me dantellë dhe transparent nga Roberto Cavalli si dhe shumë të tjera që keni mundësi t’i shikoni në galerinë e mësipërme.

                                                                                                                  /BORDO/ A.D

Ska komente

Keni një mendim

Adresa juaj e email nuk do të publikohet.