Kush u vesh më bukur në AMA 2016

Një paradë e vërtetë yjesh mbrëmjen e së dielës në Los Angeles, gjatë eventit të American Music Awards 2016. Në tapetin e kuq për këtë okazion kanë sfiluar disa nga këngëtaret, aktoret dhe modelet më cool të panoramës ndërkombëtare. Midis look-eve më të rafinuar është e pamundur të mos përmendësh atë të Selena Gomez me fustanin e kuq pompoz, të firmosur nga Prada. E mrekullueshme ishte Gigi Hadid me fustanin e bardhë me dantellë dhe transparent nga Roberto Cavalli si dhe shumë të tjera që keni mundësi t’i shikoni në galerinë e mësipërme.

                                                                                                                  /BORDO/ A.D

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *