Kim Kardashian e diagnostikuar me një “sëmundje misterioze”

Kim Kardashian po kalon një vit të vështirë midis grabitjes që i ndodhi në Paris dhe sëmundjes së bashkëshortit të saj Kanye West, dhe sikur e gjitha kjo të mos mjaftonte ajo është diagnostikuar me një sëmundje serioze.

“Kim është sëmurë dhe ajo ka nevojë të përballet me të gjithë këtë dhe të bëhet e fortë. Ajo ende nuk u ka treguar miqve të saj për këtë. Në këtë pikë, miqtë kanë dëgjuar se ajo është e sëmurë, por ata nuk e dinë se çfarë është kjo “sëmundje misterioze”, ka treguar një burim i afërt.

“Miqtë e saj e kanë telefonuar për t’u siguruar se ajo është OK, sepse midis sëmundjes së saj dhe rënies së Kanye-t, ajo është në një gjendje të tmerrshme”.

“Është ende e paqartë se nga çfarë është duke vuajtur ajo në këto momente, edhe pse mendohet të ketë ‘tumor fibroz’”, janë shprehur burimet.

                                                                                                                      /BORDO/ A.D

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *