Foto që Lori Hoxha nuk do dëshironte të publikohej kurrë…

Lori Hoxha është një ndër femrat më të kuruara dhe ndjekëse e rregullt e zhvillimeve në botën e modës, por faqja “Vipat e Bllokut” ka publikuar një foto të Lorit që asaj ndodhta nuk do t’i pëlqejë aspak. Në një foto bëhet krahasimi mes Lorit si ka qenë vite më parë dhe Lorit të sotëm. Ndryshimi në pamje është mëse i dukshëm. Të ketë vënë dorë dikush në fytyrën e Lori?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *