Media britanike “The Guardian”: Shihni foton mahnitëse të fshatit shqiptar!

Bora zbardhi gjithë Shqipërinë dhe shumëkush ka bërë foto mahnitëse. Një e tillë e shkrepur nga fotografi shqiptari i AP, Hektor Pustina, është publikuar edhe nga britanikja “The Guardian”. “Shihni një foto mahnitëse të fshatit Tërnove, 80 milje larg Tiranës”, shkruan “The Guardian”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *