Rrëfimi i Lori Hoxhës: Pse kopjoj gjithmonë Kim Kardashian (dhe vetura e parë që ka pasur)

Lori Hoxha është një ndër “fashionistet” më aktive në rrjet ku nuk mungojnë asnjë ditë postimet e saj. Ajo ka rrëfyer në “Intv” përse kopjon stilin e Kim Kardashian, veturën e parë që ka pasur dhe disa detaje të tjera nga jeta e saj private.

 – Sandale në dimër apo jo?

-Po. Nuk e ke arë instagramin tim?

-Lori me fokë kacurrela nuk të kemi parë kurrë!

– Dhe nuk do të më shihni kurrë sepse ngjaj skandal.

-Kim apo Kylie?

– Kim

– Të pëlqen gjella me bamje?

-Po, e dua gjellën me bamje

-Je zënë gjë me Sonilën?

-Po, sepse më priste në Milano dhe nuk I shkova.

-Pse kopjon gjithmonë Kardashian?

-Sepse dua, I like them.

-Nëse kisha dëshirë të të dhuroja dicka, jo shumë të shtrenjtë por handmade, do ta pranoje?

– Po sigurisht, I dua dhuratat e tilla.

– Lor ke menduar për pushimet?

-Mendoj gjithmonë për pushimet, gjithë vitin.

– Cili ka qenë automjeti i parë të ke patur?

– Ka qenë Lamborgini që kam marrë dhuratë,  por para tij kam patur një mini Cooper

– Disa herë dukesh si J.Lo!

– O Zot, do të ishte një ëndërr. E dua Jenifer Lopezin, domethënën më pëlqen paraqitja e saj .

– Lori cfarë bën në  kohën tënde të lirë?

– Ha ose fle.

– Sa e gjatë je?

– Preferoj të mos i përgjigjem kësaj petje sepse do të të gënjeja  duke pretenduar  se jam më e  gjatë.

– Je 1.76?

– Jo, do të ishte ideale

– Ti ka marrë ndonjëherë motra rrobat sepse cdo motër e vogël e bën?

– Jo sepse kemi përmasa të ndryshme, por merr cantat e mia.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *