Nëna e Lindsay Lohan hedh poshtë zërat se e bija është konvertuar në muslimane

Nëna e aktores së njohur, Lindsay Lohan ka mohuar fjalët që qarkulluan në media, se vajza e saj është konvertuar në fenë Islame. Kjo ide u krijua pasi Lindsay Lohan kishte fshirë të gjitha postimet e saj në Instagram dhe kishte vendosur “Aleiukum Salam” (“Paqja mbi ju”).

Dina Lohan, nëna e aktores pohoi që Lindsay thjesht është duke bërë një pushim nga rrjetet sociale dhe fshirja e fotove ka ardhur si reflektim nga ana e saj për të respektuar Dubain, vendin që aktorja tani e quan shtëpi.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *