Çfarë i habit Rudina Magjistarin dhe vogëlushen Mia?

Rudina Magjistari ka përfituar nga kjo e djelë e ngrohtë për të dalë shëtitje me vogëlushen e saj Mia. Ajo ka publikuar një foto ku shihet me vajzën para një shatërvani. Mia duket kurioze dhe diçka po sheh brenda shatërvanit. “Sepse neve na habit çdo gjë që na del përpara”, shkruan Rudina në përshkrimin që i ka bërë fotos.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *