Aktorja e famshme i jep fund martesës

Ajo është parë së fundmi pa unazën e saj të martesës. Kjo ka bërë që mediat e huaja të aludojnë për një ndarje të mundshme të saj nga bashkëshorti. Scarlett Johanson dhe Romain Dauriac, duket se nuk jetojnë më bashkë. Të paktën kështu ka thënë një burim për revistën “People”, sipas të cilit ata jetojnë të ndarë që nga vera e kaluar. Ndërkohë në protestën e grave kundër Presidentit Trump, aktorja është parë pa unazën e martesës. Scarlett dhe Romanin patën një martesë dy-vjeçare.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *