Bradley Cooper i entuziasmuar për gjininë e bebit

Me sa duket Bradley Cooper po shikon përpara për tu bërë baba. Aktori dhe Irina Shayk po presin bashkë fëmijën e tyrë të parë

“Bradley e ka çuar Irinën te doktori i saj për vizita dhe është shumë i emocionuar çdo herë që shohin fëmijën e tyre”, ka thënë një burim i afërt me aktorin.

Shayk dhe fëmija janë të dy të shëndetshëm, bazuar në vizitat e fundit. Çifti gjithashtu e di gjininë e fëmijës së tyre, por kanë vendosur ta mbajnë personale.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *