Ribashkohen Angelina Jolie dhe Brad Pitt

Pas pothuajse 5 muajve nga ndarja e tyre, Brad Pitt dhe Angelina Jolie do të bashkohen sërisht, jo nga dashuria, por nga e keqja. Një telash i ri është shfaqur për ish çiftin. Ai është një dokumentar, i cili synon të zbulojë të fshehtat e divorcit të tyre. Ky lajm është bërë i ditur nga autori Ian Halperin. Ai është shprehur se, do e bëjë publike arsyen e vërtetë që çoi në ndarjen e çiftit nëpërmjet këtij dokumentari. Ish çifti është bashkuar tashmë kundër Halperit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *