Për ku janë nisur Ami dhe Ermali?

Ermal Mamaqi duket se i ka lejuar vetës disa ditë pushimi pasi ka mbyllur një tjetër pjesë të suksesshme të emisionit të tij në Tv Klan. Mbrëmjen e djeshme ai ka pasur të ftuar Noizyn me të cilin nuk munguan batutat dhe ngjarjet pikante. Por sot Ermali së bashku me bashkëshorten Ami dhe djalin e tyre Joel duket se janë nisur për pushime. Të paktën kështu duket nga statusi i Ermalit në Instagram. Ai shihet me familjen në avion. “Me rob shpie për ca ditë pushimi”, shkruan Ermali krah fotos.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *