Pushime? Ja plazhet më përrallore në botë

Në vendin tonë temperaturat janë ende të ulëta duke na bërë të kujtojmë me mall të nxehtin e verës, por për ata që kanë mundësi të shkëputen për një pauzë të shkurtër ka disa destinacione mahnitëse që ju sugjerojmë. Plazhe madhështore, çmime jo shumë të larta dhe një bukuri që të “vret” sytë. Nga Filipinet në plazhet e Amerikës dhe Sejçelet tashmë të famshme. Hidhini një sy fotogalerisë për të parë disa prej plazheve më të bukura në botë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *