Ja çfarë i tha Vjollca Hoxha të bijës pas intervistës

Lori Hoxha ka zbuluar detaje nga jeta e saj në një intervistë për “In Tv”. Ajo tregoi për operacionet, si ndihej tani që është bërë teze, dhe emrin e saj, Lorela, që nuk i pëlqente, dhe e vetmja që e thërristë kështu kur ishte e nevrikosur, ishte e ëma.

Disa ditë pas intervistës, Lori “zbulon” që e ëma, Vjollca Hoxha e ka ndjekur gjatë rrëfimit të saj.

Ajo bën publike bisedën me të ëmën dhe shruan: “Mami paska parë intervistën.”

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *