Aurela Gaçe, dalja e parë publike pas lindjes

Për shefin e kuzhinës Renato Mekolli punës duket se po shkojnë shumë mirë me hapjen e restorantit të tij. Të shumtë janë vipat që e vizitojnë restorantin e Mekollit, por në një foto të fundit që shefi ka postuar klientë të tij kanë qënë dy mikesha speciale, Eli Fara dhe Aurela Gace, kjo e fundit vetëm pak ditë pasi ka lindur.

Mesa duket Mekolli ka recetat e duhura për nënat të cilat sapo kanë lindur.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *