Përdorni superveturën tuaj për të areduar sallonin

Përse të lësh makinën në rrugë apo garazh kur është e mundur ta parkosh në sallon? Ka disa, me financa pak të mira, që e kanë bërë.

Kanë kërkuar ta shndërrojnë vetyrën e tyre, në përgjithësi një superveturë, në një objekt të vërtetë aredimi. Po e keni kuptuar shumë mirë, një veturë e plotë, jo disa pjesë të saj të vendosura mbi mobilie si formë e artit modern.

Nga amerika në Azi, duke kaluar nga Lindja e Mesme, shfaqen zgjidhje me banesa që i përshtaten kërkesave të apasionuarve të pasur të makinave.

Në galerrinë tonë të fotove do të gjeni modelet më spektakolare mes projekteve të apartamenteve në ndërtim dhe banesave të vërteta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *