E verdhë mimozë apo e ndezur! Ndriçoni garderobën tuaj për sezonin pranverë-verë 2017

E verdhë mimozë apo një e verdhë e ndezur, është ngjyra e diellit që imponohet për stinën e pranverës dhe verës.

E verdha është një ngjyrë energjike, e shkëlqyeshme dhe tërhqëse, sjell dritë dhe ndriçim edhe mbi tapetet e kuq sikurse kanë treguar yjet në tapetin e kuq të Oscars 2017, nga Leslie Mann  që kishte veshur një fustan balloje ngjyrë të verdhë shfaran të Zac Posen, tek Laura Dern në të verdhë paprika, duke kaluar nga Sarah Paulson  me një fustan të gjatë të verdhë me të zezë.

Gjeni në galerinë tonë të fotove kombinimet më të bukura të së verdhës për ditët e bukura që kanë ardhur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *