8 ora për baballarët

Ora kronometrike të pastra, modele frymëzuese nostalgjike dhe sportive me linja pararojë, orat e reja për meshkuj, ku shumë prej tyre janë duke u prezantuar në Baselworld 2017 (salloni më i madhë në botë i argjendarisë dhe orave), bashkojnë në perfeksion virtuozitet teknike dhe estetike. Gjeni në galerinë tonë të fotove disa prej orave më të bukura për baballarët.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *