Një 50-vjeçare si Pamela Anderson, që të lë pa frymë

Në korrik ajo mbush plot 50 vite jetë. Por për Pamela Anderson 50-ta është thjeshtë një numër, sepse fiziku i saj duket se mbetur ende tek të 20-tat. Seks simboli i viteve ’90 ka realizuar një set fotografik për markën e veshjeve intime Coco De Mer dhe duket më sensuale se kurrë. E njohur për lirshëmrinë e saj para aparatit, modelja 50-vjeçare nuk ka nguruar të pozojë edhe nudo në këtë set fotografik dhe duhet thënë se vështirë se mund të gjejmë ndonjë ndryshim nga Pamela e 30 viteve më parë, me atë të sotmen. Epo ka lindur me fat vajza e “Baywatch”, natyra është treguar tejet bujare me të.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *