Si i festojnë yjet Pashkët

Gjyeti vezësh në Boston për Gisele Bündchen, një aromë rurale rrethuar nga lepuj të vërtetë për Alesssandra Ambrosio, një dyqan ëmbëlsirash për Adriana Lima… Po afrojnë pashkët dhe ashtu si ne edhe yjet po bëjnë përgatitjet e tyre. Gjeni në glaerinë tonë të fotove çastet më të bukura që topmodelet kanë ndarë në Instagram nga festimet e tyre të pashkëve.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *