Frymëzim bukurie nga yjet e Coachella

Sezoni Coachella tashmë ka mbërritur plotësisht. Një paradë bizhushë, veshjesh nga më të ndryshmet dhe sigurisht një frymëzim për modelet e bukurisë, makiazhi dhe modelet e flokëve. Chanel Iman, Jasmine Sanders, Sophia Richie dhe shumë yjet të tjera ju japin një ide se si mund të përshtasni formulën tuaj të bukurisë në festat verore që pritet të vijnë shumë shpejt.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *