Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!

View Gallery
59 Photos
Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
A Rod dhe J.Lo

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Adriana Lima

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Anna Wintour

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Ashley Graham

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Behati Prinsloo

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Bella Hadid

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Bella Hadid

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Blake Lively

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Candice Swanepoel'

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Cara Delevingne

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Celine Dion

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Chrissy Teigen

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Claire Danes

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Diane Kruger

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Donatella Versace dhe Kylie Jenner

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Doutzen Kroes

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Emma Roberts

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Gigi Hadid

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Gigi Hadid

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Gisele Bundchen

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Gwyneth Paltrow

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Hailey

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Halle Berry

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Jennifer Lopez

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Joan Smalls

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Julianne Moore

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Kate Bosworth

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Kate Hudson

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Katie Holmes

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Katie Lee

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Katy Perry

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Kendall Jenner

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Kendall Jenner

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Kendall Jenner

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Kim Kardashian

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Kristin Cavallari

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Kylie Jenner

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Kylie

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Lupita Nyong

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Madonna

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Mandy Moore

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Mary Kate dhe Ashley Olsen

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Miranda Kerr

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Naomi Campbell

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Natasha Poly

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Nicki Minaj

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Reese Witherspoon

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Rihanna

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Rita Ora

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Rose Byrne

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Rose Byrne

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Salma Hayek

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Selena Gomez dhe The Weekend

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Serena Williams

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Solange

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Thandie Newton

Met Gala; zhveshje, xixa, gurë, çudi dhe gjithçka tjetër!
Zendaya

Met Gala është padyshim një nga eventet më të veçanta të botës së yjeve. As këtë vit, paraqitja e VIP-ave nuk ka zhgënjyer, duke bërë kështu të mundur një paradë gjigante mode, ku spikasin personazhet më të njohur apo siç quhen ndryshe ‘A-list celebrities’. Në galeri do të keni mundësinë të shihni paraqitjen e yjeve më të dashur për ju.No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.