Brad Pitt siguron fansat: “Nuk jam në prag vetëvrasje nga divorci…”

Ata ishin një ndër çiftet më të dashur të Hollywood-it, ashtu sikurse u thyen zemrat fansave pak kohë më parë me ndarjen e tyre. Brad Pitt u intervistua nga revista GQ, në të cilën u shpreh publikisht për herë të parë, lidhur me ndarjen nga Angelina Jolie. Të gjithë ata, të cilët patën interesin ta lexonin, kuptuan gjendjen e vështirë emocionale të aktorit, pas shpërbërjes së familjes së tij. Kështu, filluan aludimet se Pitt ishte më i depresionuar nga ç’mund të mendohej. Por, ylli i shumë filmave hollivudian, ka qetësuar fansat, duke thënë se, ndryshe nga ç’aludohet, ai nuk njihet për atë natyrë njeriu, i cili guxon vetëvrasjen. Duke shpjeguar se sa e bukur është jeta, dhe sa duhet shijuar, Brad cilëson fëmijët si më të rëndësishmit, e përkujdesjen e dashurinë që ju fal atyre nuk e krahason me asgjë në botë. Ai ka thënë se i ka mbajtur të vegjëlit e tij jashtë këtyre histerizmave dhe ia u ka treguar çdo gjë me qetësi e me detaje. Epo, jemi të lumtur që gjërat nuk po shkojnë dhe aq keq, dhe shpresojmë që kjo të çojë në një ribashkim të çiftit Brangelina.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *